ENGELSİZ WEB SİTESİ
Site Haritası
   
 
  YARARLI BİLGİLER   GİRİŞİMCİLİK

KOSGEB UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMLERİ:

Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi, kendi işini kurmak isteyen girişimcilerin bir iş planına dayalı olarak kuracağı işletmelerin başarı düzeylerini artırmak amacıyla düzenlenen eğitim programıdır.

Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri 24 saati atölye çalışmalarından oluşan toplam 70 saatlik eğitimler olup; genel katılıma açık ve ücretsiz eğitimlerdir.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ve Eskişehir KOSGEB Hizmet Merkezi Müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri Sosyal Yardım Hizmetleri Şube Müdürlüğü’nün organizasyonunda düzenlenmektedir.

Detaylı Bilgi için;
Sosyal Yardım Hizmetleri Şube Müdürlüğü’nü ziyaret ediniz.
Tel: 0.222.211.55.00
Dahili: 1391/1510

Ayrıca http://www.kosgeb.gov.tr/ adresini ziyaret ederek eğitimlerimizi takip edebilirsiniz.

MAYA MİKRO KREDİ

Maya; Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ile Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı’nın ortak projesi olan ve ev kadınlarının iş kurmasına yönelik mikro destek kredi programıdır.

Kullandıkları krediyle kendiişlerini kuran veya mevcut işlerine sermaye desteği sağlayan kadınlar 5 günlük ücretsiz eğitimden sonra kredilerini alabilmektedirler. En az 3 kadından oluşan gruplar halinde çekilen kredilerin ödemeleri haftalık olarak saha sorumlusu personel tarafından kadınların evlerinden ve iş yerlerinden alınmaktadır.

Kredi ile ilgili başvurular Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Sosyal Yardım Hizmetleri Şube Müdürlüğü’nce incelemeye alınmaktadır.

Detaylı Bilgi için;
Sosyal Yardım Hizmetleri Şube Müdürlüğü’nü ziyaret ediniz.
Tel :0.222.211.55.00
Dahili: 1374/1391

 

 
LİNKLER
HIZLI MENÜ
BAŞKAN
İLETİŞİM
2015 | Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı