ENGELSİZ WEB SİTESİ
ARA
ANASAYFA
BAŞKAN
BİYOGRAFİ
FOTOĞRAFLAR
ÖDÜLLER
İLETİŞİM
KURUMSAL
ESKİ BAŞKANLAR
MECLİS ÜYELERİ
KOMİSYONLAR
ETİK KOMİSYONU
ARABULUCULUK KOMİSYONU
İDARİ ŞEMA
VİZYON VE MİSYON
STRATEJİK PLAN
MEVZUAT
İÇ KONTROL
YETKİ VE SORUMLULUKLAR
BAŞVURU VE BELGELER
BELEDİYE ŞİRKETLERİ
LOGOLAR
CV BANKASI
GÜNCEL
HABERLER
DUYURULAR
ETKİNLİKLER
BİZİM ŞEHİR BÜLTENİ
İHALE İLANLARI
İMAR PLANI İLANLARI
YAYINLARIMIZ
PARSELASYON PLANI İLANLARI
İLAN PORTALI
BİLGİ EDİNME
BİLGİ EDİNME
DİLEK VE ŞİKAYETLER
PERFORMANS PROGRAMI
FAALİYET RAPORLARI
KAMU HİZMET STANDARTLARI
MECLİS KARARLARI
SAYDAMLIK VE HESAPVERİLEBİLİRLİK
K.V.K.K VE BİLGİ GÜVENLİĞİ
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ NASIL OLUNUR?
HIZLI MENÜ
ONLINE HİZMETLER
ESKART İŞLEMLERİ
AKILLI ŞEHİRCİLİK
KENTSEL DÖNÜŞÜM
KÜLTÜR - SANAT
SAĞLIK HİZMETLERİ
SOSYAL BELEDİYECİLİK
SPOR
ULAŞIM
BORÇ SORGULAMA
MEZARLIK BİLGİ SİSTEMİ
E-DEVLET
HAL FİYATLARI
TARİFELER
OTOBÜS SAATLERİ
TRAMVAY SAATLERİ
MİNİBÜS GÜZERGAHLARI
İLETİŞİM
KOMİSYONLAR
ANASAYFA
KURUMSAL
Geri DÖN >>
Eski Başkanlar
Logolar
Belediye Şirketleri
Başvuru ve Belgeler
Yetki ve Sorumluluklar
İç Kontrol
Mevzuat
Stratejik Plan
Vizyonumuz ve Misyonumuz
Arabuluculuk Komisyonu
Etik Komisyonu
Komisyonlar
İdari Şema
Meclis Üyeleri
K.V.K.K ve Bilgi Güvenliği
MECLİS I. BAŞKAN VEKİLİ
Hasan ÜNAL
MECLİS II. BAŞKAN VEKİLİ
Murat ERGİNBAŞ
MECLİS DİVAN KATİPLERİ
ASİL DİVAN KATİPLERİ:
Ahmet İLKER - Saffet ÇELEN
YEDEK DİVAN KATİPLERİ:
Muharrem KİREMİTÇİ - Can ÖZKARA
DENETİM KOMİSYONU
1-
Hasan ÜNAL
2-
Ahmet İLKER
3-
Orhan DURMUŞ
ENCÜMEN ÜYELERİ
1-
Ahmet İLKER
2-
Serdar AKSOY
3-
İhsan CERAN
4-
Osman GÜRNAZ
5-
Dursun BÜDÜŞ
PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU (5 KİŞİ)
1-
Ahmet İLKER
2
- İrfan GENÇ
3-
Saffet ÇELEN
4-
Orhan DURMUŞ
5-
Mustafa ÜNAL
İMAR VE BAYINDIRLIK KOMİSYONU (5 KİŞİ)
1-
Erdoğan AYDOĞMUŞ
2-
Hasan ÜNAL
3-
Saffet ÇELEN
4-
Mustafa BİRSEN
5-
Yasin ATIŞKAN
ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU (5 KİŞİ)
1-
Can ÖZKARA
2-
Murat ERGİNBAŞ
3-
Mustafa İMRE
4-
Hasan Tahsin SÜRÜ
5-
Salih YILMAZ
EĞİTİM, KÜLTÜR, GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU (5 KİŞİ)
1-
Ünal ŞEN
2-
Osman GÜRNAZ
3-
Serdar AKSOY
4-
Hasan Tahsin SÜRÜ
5-
Tahsin ÇELİK
ULAŞIM KOMİSYONU (5 KİŞİ)
1-
Serdar AKSOY
2-
Muharrem KİREMİTÇİ
3-
İrfan GENÇ
4-
Vedat OYGUR
5-
Mehmet POTOĞLU
HUKUK VE YÖNETMELİK KOMİSYONU (5 KİŞİ)
1-
Ahmet İLKER
2-
Erdoğan AYDOĞMUŞ
3-
Serdar AKSOY
4-
Fatih ÖZATA
5-
Özlem YALÇIN
TARIM VE HAYVANCILIĞI GELİŞTİRME KOMİSYONU (5 KİŞİ)
1-
Murat ERGİNBAŞ
2-
Mustafa İMRE
3-
Can ÖZKARA
4-
Salih YILMAZ
5-
Tahsin ÇELİK
İLÇELERE YATIRIM İZLEME KOMİSYONU (5 KİŞİ)
1-
Muharrem KİREMİTCİ
2-
İhsan CERAN
3-
Ünal ŞEN
4-
Adem ÇAKIR
5-
Hakkı AKKURT
TOPLUMSAL EŞİTLİK KOMİSYONU (5 KİŞİ)
1-
Ahmet İLKER
2-
Serdar AKSOY
3-
Osman GÜRNAZ
4-
Özlem YALÇIN
5-
Vedat OYGUR
DEPREM VE DOĞAL AFETLER KOMİSYONU (5 KİŞİ)
1-
Erdoğan AYDOĞMUŞ
2-
Hasan ÜNAL
3-
Saffet ÇELEN
4-
Murat ÖZCAN
5-
Mustafa ÜNAL
FRİGYA KÜLTÜREL MİRASINI KORUMA VE KALKINMA BİRLİĞİ
ASİL ÜYE:
Erdal ŞANLI - Uğur TEPE
YEDEK ÜYE:
Nuray AKÇASOY - İshak GÜNDOĞAN
TARİHİ KENTLER BİRLİĞİ
DOĞAL ÜYE:
Prof.Dr.Yılmaz BÜYÜKERŞEN
ASİL ÜYE:
1- Erdal ŞANLI
2- Nuray AKÇASOY
3- Haydar ÇORUM
YEDEK ÜYE:
1- Dursun BÜDÜŞ
2- Erdoğan AYDOĞMUŞ
Kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerezler (cookie) kullanmaktayız. Bu web sitesini kullanarak çerezleri kullanmamıza izin vermiş olursunuz.
Onayla