ENGELSİZ WEB SİTESİ
Site Haritası
   
 
  GÜNCEL   HABERLER

İHTİYAÇ SAHİPLERİNE KIYAFET DESTEĞİ

17.05.2021

Korona Virüs ile Mücadele Eylem Planı kapsamında salgının yayılmasını önlemek için birçok önlem alan ve bu süreçte ihtiyaç sahiplerine de sosyal yardımlarını arttıran Büyükşehir Belediyesi, Çölyak ve PKU hastalarına gıda, kömür, kıyafet, erzak ulaştırmaya devam ediyor. Bu süreçte Eskişehirli firmaların da desteğini alan Büyükşehir Belediyesi’ne bir bağış da Saygı Mağazaları’ndan geldi. Saygı Giyim Tekstil SAN. ve TİC. LTD. Şirketi adına Büyükşehir Belediyesi’ne ihtiyaç sahipleri için kıyafet bağışında bulunan Ertan Saygı, “Pandemi ile birlikte zor günler geçiren vatandaşlarımıza bir nebze de olsa katkıda bulunmak istedik. Bağışladığımız kıyafetlerin Büyükşehir Belediyemiz sayesinde doğru ihtiyaç sahiplerine bir an önce ulaşacağına inancımız tam. Bu zor günleri hep birlikte dayanışma ruhuyla atlatacağız” dedi.

Desteklerinden dolayı Ertan Saygı’yı Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nde ağırlayan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce ve Meclis Üyesi Mustafa Önder, teşekkür belgesi takdim etti.

Ayşe Ünlüce, “Ülke genelinde yaşadığımız bu sıkıntılı günlerde Eskişehirli vatandaşlarımıza “Şehir Paylaşmaktır” kampanyamızla bireysel olarak ve kurumsal olarak destek olan herkese teşekkür ediyorum. Bu destekler kapsamında son olarak kıyafet bağışında bulunan Saygı Mağazalarına da Eskişehir halkı adına teşekkür ederim. Bağışlanan kıyafetleri bir an önce ihtiyaç sahiplerimize ulaştıracağız” ifadelerinde bulundu.

 

PAYLAŞ

 
TÜM HABERLER   
 
 
 
LİNKLER
HIZLI MENÜ
BAŞKAN
İLETİŞİM
2015 | Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı