ENGELSİZ WEB SİTESİ
Site Haritası
   
 
  GÜNCEL   HABERLER

PANDEMİDE GENÇLERİN BULUŞMA NOKTASI ÇEVRİMİÇİ ATÖLYELER

28.10.2020

Pandemi nedeniyle uzun süredir kapalı alan etkinliklerine ara vermek zorunda kalan Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi, bu süreçte açık hava etkinliklerinin yanı sıra birbirinden önemli çevrimiçi etkinliklerde de gençleri bir araya getirerek kişisel gelişimlerine destek oluyor.

Açtığı kurslar ve farklı alanlarda düzenlediği seminerler ile gençlerin buluşma noktası olan Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi, pandemi nedeniyle kapalı alan etkinliklerine ve ücretsiz kurslarına ara vermek zorunda kaldı. Buna rağmen düzenlediği online etkinlikler ile farklı alanlarda gençleri bir araya getirmeye devam eden Gençlik Merkezi, Etkili CV Hazırlama Teknikleri, Tekno Girişimcilik Semineri ve Erasmus Plus ve Avrupa Dayanışma Programı Semineri’nde 200’den fazla genci bir araya getirdi. Online etkinliklere gençlerin büyük ilgi gösterdiğini ifade eden Gençlik Merkezi yetkilileri, etkinliklerin kış boyunca devam edeceğini belirttiler.

Gençlerin seminerler ve eğitimler ile ilgili detaylı bilgiye 0222 230 35 16 üzerinden ulaşabileceğini ifade eden yetkililer, genclik.eskisehir.bel.tr üzerinden de tüm etkinliklere kayıt olunabileceğini belirttiler.

PAYLAŞ

 
TÜM HABERLER   
 
 
 
LİNKLER
HIZLI MENÜ
BAŞKAN
İLETİŞİM
2015 | Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı