ENGELSİZ WEB SİTESİ
Site Haritası
   
 
  GÜNCEL   HABERLER

GENÇLER ETKİLİ ÖZGEÇMİŞ HAZIRLAMAYI ÖĞRENİYORLAR

03.07.2020

Gençlere online eğitimlerle desteğe devam eden Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezi düzenlediği Etkili Özgeçmiş Hazırlama Semineri ile gençlere iş başvurularında dikkat etmeleri gereken konularında bilgi verdi.

Gençlerin her türlü ihtiyacına karşılık vermeye çalışan Gençlik Merkezi, Anadolu Üniversitesi Denetim Kulübü üyelerine Online Etkili Özgeçmiş Hazırlama eğitimi düzenledi. Geçtiğimiz yıllarda yüzlerce üniversite öğrencisinin katıldığı Etkili Özgeçmiş Hazırlama Semineri, Covid-19 sebebiyle internet üzerinden gerçekleştirildi. 30 öğrencinin katıldığı seminer 60 dakika sürdü. Kariyer Uzmanı Özlem Akdoğan tarafından verilen eğitimde gençlere etkili özgeçmiş hazırlama teknikleri anlatıldı. Ülkedeki işsizliğe dikkat çeken Gençlik Merkezi yetkilileri, “Üniversite mezunu olarak işe alımlarda işverenin en önem verdiği konulardan biri özgeçmiş. Büyükşehir Belediyesi Gençlik Merkezinde düzenlediğimiz eğitimlerle arkadaşlarımıza mezuniyet sonrası özgeçmişlerini nasıl hazırlamaları gerektiği konusunda bilgiler veriyoruz. Gençlerimiz de bu durumun öneminin farkında ve eğitimlere ilgi gösteriyorlar. 2018 yılından bu yana gerçekleştirdiğimiz etkili özgeçmiş hazırlama seminerleri yoğun ilgi görüyordu. Covid-19 sürecinde gençlerle merkezimizde bir araya gelmesek de internet üzerinden gerçekleştirdiğimiz eğitimlerle onların yanlarında olmaya çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

Gençlik Merkezi’nin online seminerlerle kendilerine destek olduğunu ifade eden öğrenciler, Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür ettiler.

PAYLAŞ

 
TÜM HABERLER   
 
 
 
LİNKLER
HIZLI MENÜ
BAŞKAN
İLETİŞİM
2015 | Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı