ENGELSİZ WEB SİTESİ
Site Haritası
   
 
  GÜNCEL   HABERLER

KADINLAR GÜNE SPOR YAPARAK BAŞLIYOR

17.06.2020

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin kadınların spor yaparak zinde kalmalarını sağlamak için ‘Sağlıklı Yaşam İçin Güne Sabah Sporu İle Başlıyoruz’ sloganıyla geçtiğimiz yıl başlattığı spor etkinlikleri Osmangazi Spor Sahası’nda devam ediyor.

Pandemi sürecinde spor salonlarını kapatmak zorunda kalan ve İnstagram üzerinden canlı yayınlar ile Eskişehirlileri sporla buluşturan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, normalleşme sürecine girilmesi ve vatandaşlardan gelen talepler ile birlikte geçtiğimiz yaz gerçekleştirdiği ‘Sağlıklı Yaşam İçin Güne Sabah Sporu İle Başlıyoruz’ etkinliklerini bu yıl da sürdürüyor. Büyükşehir Belediyesi’nin alanında uzman spor antrenörleri tarafından hafta içi her sabah 09.30 ile 10.30 arasında Osmangazi Spor Sahası’nda gerçekleştirilen etkinliklere kadınlar da büyük ilgi gösteriyor.

Pandemi sürecinde spordan uzak kaldıklarını ifade eden kadınlar, sosyal mesafe kuralına uyarak güne sporla başladıklarını belirterek, gerçekleştirilen etkinlikler dolayısıyla Büyükşehir Belediyesi’ne ve antrenörlerine teşekkür ettiler.

PAYLAŞ

 
TÜM HABERLER   
 
 
 
LİNKLER
HIZLI MENÜ
BAŞKAN
İLETİŞİM
2015 | Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı