ENGELSİZ WEB SİTESİ
Site Haritası
   
 
  GÜNCEL   HABERLER

ŞAMPİYONLARA KUPALARI ULAŞTIRILDI

02.06.2020

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ve Otomobil ve Motor Sporları Kulübü’nün ortaklaşa düzenlediği e-rallikros yarışlarında şampiyonlara kupaları ulaştırıldı.

Her yıl ulusal bayramlarda birbirinden renkli etkinlikler gerçekleştiren Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, pandemi nedeniyle bu yıl dijital ortamda çeşitli etkinlikler gerçekleştirdi. Bu etkinliklerden biri olan e-rallykros yarışlarında dereceye giren Eskişehirli Yavuz Alpyavuz ve Eskişehirli Büşra Katlan’a ödülleri Büyükşehir Belediyesi yetkilileri ve İl Temsilcisi Nevzat Arslan tarafından teslim edildi. E-Sporun son dönemlerde büyük ilgi gördüğünü hatırlatan Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, pandemi sürecinde düzenlenen etkinliğe katılan tüm katılımcılara teşekkür etti.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’ne destekleri dolayısıyla teşekkür eden Otomobil ve Motor Sporları Kulübü İl Temsilcisi Nevzat Arslan ise özellikle gençlerden gelen talep ile E-Spor etkinliklerine devam etmek istediklerini ifade etti.

PAYLAŞ

 
TÜM HABERLER   
 
 
 
LİNKLER
HIZLI MENÜ
BAŞKAN
İLETİŞİM
2015 | Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı