ENGELSİZ WEB SİTESİ
Site Haritası
   
 
  GÜNCEL   HABERLER

BOZCAADA BELEDİYE BAŞKANINDAN BAŞKAN BÜYÜKERŞEN’E ZİYARET

15.02.2020

Çanakkale Bozcaada Belediye Başkanı Dr. Hakan Can Yılmaz, çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği Eskişehir’de Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e de nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Türkiye’nin dört bir yanındaki belediye başkanlarının Eskişehir ziyaretleri devam ediyor. Son olarak Çanakkele’ye bağlı Bozcaada’da belediye başkanlığı görevini yürüten Dr. Hakan Can Yılmaz, Başkan Büyükerşen ile bir araya geldi. Eskişehir’de gerçekleştirilen çalışmaların yerel yönetimler için örnek çalışmalar olduğunu ifade eden Yılmaz, Başkan Büyükerşen ve ekibinin çok önemli çalışmalara imza attığını belirtti. Yılmaz “2014 yılından beri büyük bir arzuyla sürdürdüğümüz belediye başkanlığında, Sayın Büyükerşen’in yaptıkları bizim için hep gurur kaynağı olmuştur. Sosyal demokrat bir belediye başkanı olarak bizler de ilçemizi daha yaşanılabilir bir hale getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Eskişehir’e gelerek hem Hocamız ile tanışmak hem de projelerini yerinde görmek istedim. Kendisini ve tüm ekibini canı gönülden kutluyorum” dedi.  

Nazik ziyareti dolayısıyla Hakan Can Yılmaz’a teşekkür eden Başkan Büyükerşen, Çanakkale’yi çok sevdiğini belirterek çalışmalarında Yılmaz’a başarılar diledi.

PAYLAŞ

 
TÜM HABERLER   
 
 
 
LİNKLER
HIZLI MENÜ
BAŞKAN
İLETİŞİM
2015 | Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı