ENGELSİZ WEB SİTESİ
Site Haritası
   
 
  GÜNCEL   HABERLER

BÜYÜKŞEHİR’DEN AMATÖR KULÜPLERE MALZEME DESTEĞİ

14.02.2020

Amatör sporlara ve sporculara desteğini sürdüren Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, 2. Amatör Kümede mücadele eden 30 kulübe malzeme yardımı gerçekleştirdi.

Sezon başında amatör spor kulüplerine nakdi yardım gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi, sezon içerisinde de belirli aralıklarla amatör kulüplere malzeme desteğinde bulunuyor. Son olarak 2. Amatör Kümede mücadele eden 30 spor kulübüne yardımları teslim eden Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı yetkilileri, görev ve sorumlulukları gereği amatör spora destek vermeye devam edeceklerini ifade ettiler.

Büyükşehir Belediyesi’nin amatör kulüplere birçok alanda destek olduğunu belirten Eskişehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Sadri Atam “Görev ve sorumluluklarından ziyade spora destek olmaktan büyük mutluluk duyan, sorunlarımıza çözüm bulmaya çalışan bir belediyemiz var. Ben hem şahsım hem de tüm amatör spor kulüplerimiz adına başta Sayın Hocamız Yılmaz Büyükerşen olmak üzere tüm ekibine destekleri dolayısıyla teşekkür ediyorum. Ellerindeki imkanlar ölçüsünde her zaman bizlerin yanında olmaya çalışıyorlar” dedi.

PAYLAŞ

 
TÜM HABERLER   
 
 
 
LİNKLER
HIZLI MENÜ
BAŞKAN
İLETİŞİM
2015 | Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı