ENGELSİZ WEB SİTESİ
Site Haritası
   
 
  GÜNCEL   HABERLER

SENFONİ ORKESTRASI BİLECİKLİLER İLE BULUŞACAK

03.12.2019

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası’nın gelenekselleşen ve büyük ilgi gören Film Müzikleri Konseri önce Eskişehir’de, daha sonra Bilecik’te müzikseverlerle buluşacak.

Sinema dünyasının en ünlü filmlerinin müziklerinin seslendirildiği Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası Konseri, bu yıl komşu il Bilecik’te de sanatseverler ile buluşacak. 7 Aralık 2019 Cumartesi günü saat 16.00’da Bilecik Şeyh Edebali Kültür Merkezi’ndeki konseri Bilecikliler sabırsızlıkla bekliyor. Eskişehir’de 6 Aralık 2019 Cuma günü saat 20.00’de Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi’nde Şef Patrick Souillot yönetiminde Harry Potter, Star Wars, Karayip Korsanları gibi dünyaca ünlü filmlerin müziklerinin seslendirileceği konser biletleri ise yoğun ilgiden dolayı kısa sürede tükendi.

Geçtiğimiz yıllarda büyük ilgi gören ve Şef Patrick Souillot’un sahneye Star Wars filmindeki pelerin ve ışın kılıcıyla çıktığı senfoni orkestrası konserinin komşu il Bilecik’te de sanatseverlerle buluşacağı için mutluluk duyduğunu belirten Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, “Birçok konuda olduğu gibi kültür ve sanat organizasyonlarında da komşu ilimiz ile dayanışma içerinde olacağız. Hem Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası hem de Şehir Tiyatroları ile Bileciklilerle buluşacak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

PAYLAŞ

 
TÜM HABERLER   
 
 
 
LİNKLER
HIZLI MENÜ
BAŞKAN
İLETİŞİM
2015 | Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı