ENGELSİZ WEB SİTESİ
Site Haritası
   
 
  GÜNCEL   HABERLER

ESMEK KURSLARI DEVAM EDİYOR

03.12.2019

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin “ Her Ev Bir Atölye” sloganıyla yola çıktığı ESMEK’te atölyeler devam ediyor. 71 Evler Mahallesinde açtığı yeni merkezle daha da çok vatandaşa ulaşmayı amaçlayan ESMEK’te kursiyerler, temel makyaj ve ebru sanatı atölyelerine yoğun ilgi gösteriyor.

Makyaj ve cilt bakımını uzman eğitmenlerden öğrenen kursiyerler sağlıklı bir cilde sahip olmak için neler yapmaları gerektiğini uygulamalı olarak öğreniyorlar. Sağlıklı bir cilde sahip olmanın en önemli kuralının cilt temizliği olduğunu belirten eğitimciler, günlük rutinde cilt temizliğine gereken önemin verilmediğini belirttiler. Günlük cilt bakımı ve çeşitli makyaj uygulamaları konusunda eğitim alan kursiyerler doğru bilgileri uygulamalı olarak öğrenme fırsatı bulduklarını ifade ettiler.

Ebru sanatı atölyesine katılan kursiyerler ise geleneksel sanatlarımızdan birinin nasıl icra edildiğini öğrendiklerini ve uygulamalarla yeni eserler ürettikleri için mutlu olduklarını belirttiler.

Yeni açılan merkezde kayıtlar devam ediyor

71 Evler Mahallesinde açılan merkezde kayıtların devam ettiğini belirten ESMEK yetkilileri, kayıt ve bilgi için vatandaşların 0222 220 42 14 üzerinden merkeze ulaşabileceklerini belirttiler.

PAYLAŞ

 
TÜM HABERLER   
 
 
 
LİNKLER
HIZLI MENÜ
BAŞKAN
İLETİŞİM
2015 | Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı