ENGELSİZ WEB SİTESİ
Site Haritası
   
 
  GÜNCEL   HABERLER

ESKİŞEHİR’İN HAYATINI FOTOĞRAFLARI İLE ANLATIYOR

06.11.2019

Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla Eskişehir’in birbirinden güzel fotoğraflarını çeken İranlı fotoğraf sanatçısı Haadi Mousavi’nin “Bir Şehrin Hayatı-2” fotoğraf sergisi Espark AVM’de açıldı. Açılışta konuşan Başkan Büyükerşen Eskişehir’in güzelliğine güzellik katan fotoğrafları dolayısıyla Haadi Mousavi’ye teşekkür etti.

Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen “Bir Şehrin Hayatı-2” fotoğraf sergisi Espark AVM’de Eskişehirli sanatseverlerle buluştu. Eskişehir’in güzelliklerini çektiği fotoğraflarla binlerce kişiye ulaştıran fotoğraf sanatçısı Haadi Mousavi, Eskişehir’de Başkan Büyükerşen önderliğinde gerçekleştirilen çalışmaların çok kıymetli olduğunu ifade etti. Kendisine destekleri dolayısıyla Başkan Büyükerşen’e teşekkür eden Mousavi, bundan sonra da çekeceği fotoğraflarla Eskişehir’i en iyi şekilde tanıtmaya devam edeceğini belirtti.

Sergi açılışı öncesi konuşan Başkan Büyükerşen ise Eskişehir’de hayata geçirdikleri çalışmaları fotoğraf sanatçılarının gözünden görmenin mutluluğunu yaşadığını ifade etti. Büyükerşen “Sevgili Haadi’nin çalışmalarını yakından takip ediyorum. Kendisinin çektiği fotoğraflar yeri geliyor bilboardlarımızı süslüyor, yeri geliyor internette karşımıza çıkıyor. Belediyemizin sosyal medya hesaplarında da fotoğraflarını sıklıkla arkadaşlarımız paylaşıyor. Fotoğraf çekmek bir tutku, ama Haadi gibi çektiği fotoğraflarla bir şehrin hayatını anlatmak hiç de kolay değil. Ben Eskişehir’e değer katan bu evladımızı başarılı çalışmaları dolayısıyla tebrik ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

Tebrizli fotoğraf sanatçısı Haadi Mousavi’nin objektifine yansıyan Eskişehir fotoğraflarına vatandaşlar da büyük ilgi gösterirken, birçoğu Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen projelerin yer aldığı fotoğraflar 12 Kasım’a kadar Espark AVM’de sergilenmeye devam edecek.

PAYLAŞ

 
TÜM HABERLER   
 
 
 
LİNKLER
HIZLI MENÜ
BAŞKAN
İLETİŞİM
2015 | Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı