ENGELSİZ WEB SİTESİ
Site Haritası
   
 
  GÜNCEL   HABERLER

MASAL ŞATOSU’NDA ATÖLYELER DEVAM EDİYOR

20.08.2019

Büyük küçük demeden herkesi masallar diyarında yolculuğa çıkaran Masal Şatosu, düzenlediği atölye çalışmaları ile miniklerin hayal dünyalarını geliştirmeye devam ediyor. Ağustos ayı programında Telden Heykel Atölyesi ve Seramik Atölyesi’nde çalışmalar gerçekleştiren 7-12 yaş arasındaki çocuklar, eğlenirken öğrenmenin keyfini yaşadılar.

Çocukların hayallerini süsleyen Masal Şatosu’nda çocuklar için düzenlenen ücretsiz atölyeler renkli görüntülere sahne olmaya devam ediyor. Ağustos ayı programında Telden Heykel Atölyesi ve Seramik Atölyesi’nde çocuklar tellerden ve seramik çamurundan oluşturdukları figürler ile yaratıcı çalışmalar gerçekleştirdiler. Masal Şatosu’nda keyifli vakit geçirdiklerini dile getiren çocuklar, düzenlenen atölyeler sayesinde bilmedikleri birçok şeyi öğrendiklerini ifade ettiler.

Şehir dışından gelen turistlerin Masal Şatosu’na büyük ilgi gösterdiğini ifade eden ebeveynler ise Eskişehirliler olarak bundan gurur duyduklarını ancak kendileri için Masal Şatosu’nun eğitici bir kurum gibi çalışmasının çok daha kıymetli olduğunu belirttiler. Yılmaz Büyükerşen ve ekibine çalışmalardan dolayı teşekkür eden aileler, yaz boyunca atölyelerin devam etmesini istediklerini ifade ettiler. 

PAYLAŞ

 
TÜM HABERLER   
 
 
 
LİNKLER
HIZLI MENÜ
BAŞKAN
İLETİŞİM
2015 | Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı