ENGELSİZ WEB SİTESİ
Site Haritası
   
 
  GÜNCEL   HABERLER

ESKİŞEHİRLİLER SULTAN GELİN’İ ÇOK SEVDİ

15.03.2019

Sahneye koyduğu birbirinden başarılı temsiller ile Eskişehirli sanatseverlerin büyük ilgi gösterdiği Eskişehir Şehir Tiyatroları, kent merkezi dışında yaşadığı için kültürel hizmetlerden faydalanamayan Eskişehirlileri de unutmuyor. Gelenek ve görenekler üzerinden yaşanan sosyal sorunlara değinen Sultan Gelin oyununu ücretsiz olarak sahneleyen Şehir Tiyatroları oyuncuları, temsil sonunda vatandaşlar tarafından ayakta alkışlanıyor.

Sosyal sorumluluk projelerine büyük önem veren Eskişehir Şehir Tiyatroları, bu kapsamda sahnelediği Sultan Gelin oyunuyla büyük ilgi görüyor. Kent merkezi dışında yaşayan vatandaşlara tiyatroyu sevdirmek için geçmiş yıllarda ilçelerde sahne alan oyuncular, gelenek ve görenekler üzerinden yaşanan sorunları muhteşem bir oyun ile sahneye koyarak tiyatro severleri Sultandere Sahnesinde ağırlıyor.

Vatandaşlara ulaşım konusunda da destek sağladıklarını ifade eden Şehir Tiyatroları yetkilileri, Eskişehir’de 7’den 70’e herkesin tiyatroyu sevmesi için bu gibi projelerin devam edeceğini belirttiler.

PAYLAŞ

 
TÜM HABERLER   
 
 
 
LİNKLER
HIZLI MENÜ
BAŞKAN
İLETİŞİM
2015 | Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı