ENGELSİZ WEB SİTESİ
Site Haritası
   
 
  GÜNCEL   HABERLER

AVRUPA BİRLİĞİ TÜRKİYE DELEGASYONU’NDAN BAŞKAN BÜYÜKERŞEN’E ZİYARET

07.12.2018

Avrupa Birliği üyesi ülkelerin ekonomi müsteşarları ve bürokratları çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldikleri Eskişehir’de, Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Heyeti, Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti. Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları hakkında bilgi alan heyet, Eskişehir’in her anlamda Türkiye’nin en önemli kentlerinden biri olduğunu dile getirdi. 

Eskişehir’in kültür, sanat ve festivaller şehri olduğunu ifade eden Başkan Büyükerşen ise düzenledikleri etkinliklerde yurt dışından birçok yabancı turisti Eskişehir’de ağırladıklarını ifade etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Büyükerşen, Eskişehir olarak uluslararası iş birliklerine her zaman açık bir şehir olduklarını belirtti. 

Belediye olarak hayata geçirilen projelerinden dolayı Başkan Büyükerşen ve ekibini kutlayan AB Delegasyonu Ticaret Birimi Başkanı Bartosz Przywara, sanayisi, üniversiteleri, donanımlı nüfusu ve yerel yönetimlerinin başarılı şehircilik çalışmaları ile Eskişehir’in örnek bir kent olduğunun altını çizdi.

PAYLAŞ

 
TÜM HABERLER   
 
 
 
LİNKLER
HIZLI MENÜ
BAŞKAN
İLETİŞİM
2015 | Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı