ENGELSİZ WEB SİTESİ
Site Haritası
   
 
  GÜNCEL   HABERLER

ESMEK KURSİYERLERİ İFTARDA BULUŞTU

12.06.2018

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Ramazan ayı sebebiyle düzenlediği iftar yemeğinde ESMEK kursiyerlerini ağırladı. İki ayrı merkezde düzenlenen iftara CHP Milletvekili Adayları Utku Çakırözer ve Jale Nur Süllü, CHP İl Başkanı Rabia Akman, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekilleri Önder Tuna ve Aydın Ünlüce katıldı.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Sanat Meslek Eğitim Kursları (ESMEK) kursiyerleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeğinde buluştu. Emek Eğitim Merkezi ve Turistik El Sanatları Merkezi önünde kurulan iftar sofralarına CHP Milletvekili Adayları Utku Çakırözer ve Jale Nur Süllü, CHP İl Başkanı Rabia Akman, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekilleri Önder Tuna ve Aydın Ünlüce katıldı. İki ayrı merkezde düzenlenen iftar yemeklerine yaklaşık 1050 vatandaş iştirak etti.

Büyükşehir Belediyesi tarafından sosyal belediyecilik anlayışıyla kurulduğu günden bu yana yüz bine yakın kursiyere eğitim veren ESMEK’te eğitim gören vatandaşlar düzenlenen iftar yemeği nedeniyle Büyükşehir yetkililerine teşekkür ettiler.

PAYLAŞ

 
TÜM HABERLER   
 
 
 
LİNKLER
HIZLI MENÜ
BAŞKAN
İLETİŞİM
2015 | Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı